KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14886286
nr 1488 6286
Carl Hallström
(1850-1929), Sverige
Oljemålning, Insjölandskap med hus. Signerad. Olja på duk, 64x95, oramad
Carl Hallström, svensk bildkonstnär född 1850, död 1929.
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 5 september 2022
kl 19:46:29
5/9 18:14:07
Carl Hallström
Läs mer om Carl Hallström